Pierwszy dom

Pierwszy dom


Wykładziny na wymiar - Akcila

Dane teleadresowe

Oceń firmę:

Ocena: 3.5/10 (29 głosów)

Opis firmy Wykładziny na wymiar - Akcila:

Komfort pod stopami w zasięgu ręki...
za sprawą wykładziny które zawsze kojarzą nam się z luksusem oraz ciepłem, należy pamiętać też, że wykładziny nie nadają się do łazienki ani w kuchni, za to świetnie się wpasowują do salonu, sypialni czy w pokoju naszych najmłodszych domowników. A jak już o nich mówimy to u nas w sklepie internetowym wykładziny dla dzieci są w bardzo atrakcyjnych cenach i wzorach.
W miejscach gdzie często się chodzi szczególnie polecana jest wykładzina IGŁOWANA YORK, wyjątkowo mocna i odporna na chodzenie, doskonale sprawdzi się zarówno w środku jak i na zewnątrz pokoi.
Odnajdziesz też u nas wykładzinę PCV która świetnie pasuje do kuchni, a ponadto do łazienki.
Zawsze dbamy o najwyższą jakość naszego towaru dlatego możesz być pewny, że dostaniesz u nas to co najlepsze!
 
Pamiętaj: jeżeli nie znajdziesz dla siebie rozmiaru bądź potrzebujesz niestandardowy kształt do swojego pokoju czy biura możesz kupić wykładzinę wg. Twoich rozmiarów.
Serdecznie polecamy :)

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Wykładziny na wymiar - Akcila

Dodatkowe informacje

Firmę Wykładziny na wymiar - Akcila dodano dnia 24-08-2013 i przypisano ją do kategorii Dywany i wyładziny. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 252 a w link kliknęło 0 razy. Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
wykładziny lublin, wykładziny łuszczów, wykładziny obiektowe, wykładziny pcv, wykładziny, wykładziny dywanowe, wykładzina, wykładzina pod wymiar.

Zobacz podobne firmy do Wykładziny na wymiar - Akcila: