Pierwszy dom

Pierwszy dom


Dane teleadresowe

ul. Narodowa 27, Zabierzów, Brzezie, woj. Małopolskie,
NIP: 6772163751
Telefon: +48 12 626 04 52
www.gbgroup.com.pl

Opis firmy Global Business Group:

Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym.

Dzięki naszym usługom i produktom powstały najważniejsze inwestycje w kraju. Od lat współpracujemy z wieloma liczącymi się na świecie producentami sprzętu budowlanego.

Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i doradcza oraz sugestie naszych Klientów zaowocowały stworzeniem w 2007 roku własnej linii produktów pod marką GBG.

Dzięki czemu zostało wdrożonych do stałej produkcji rusztowania w czterech systemach (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65), szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia budowlane.

Naszym celem jest ustanowienie wysokich standardów w branży budowlanej. Docieramy do licznych małych i dużych przedsiębiorstw na świecie, które stawiają na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Global Business Group

Dodatkowe informacje

Firmę Global Business Group dodano dnia 27-07-2011 i przypisano ją do kategorii Firmy ogólnobudowlane. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 384 a w link kliknęło 0 razy. Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
kozły budowlane, rusztowania sprzedaż, zsypy, ogrodzenia budowlane, , rusztowania, szalunki.

Zobacz podobne firmy do Global Business Group: