Pierwszy dom

Pierwszy dom


Dane teleadresowe

Opis firmy Trans-Rad:

Witamy serdecznie na stronie firmowej Wypożyczalnia Sucha Beskidzka wypożyczalni przyczep i sprzętu budowlanego w Suchej Beskidzkiej. Firma nasza powstała w 1997 roku i od samego początku poszerza swoją ofertę o kolejne modele przyczep i narzędzia budowlane. Posiadamy szeroką rzeszę zadowolonych kontrahentów, by sprostać Państwa wymaganiom staramy się rozbudowywać naszą propozycję o kolejne nowości. Nie kupujemy sprzętu niewiele znanych spółek dzięki czemu są to narzędzia najwyższej klasy.   Kierując się wieloletnim doświadczeniem w wypożyczaniu przyczep postanowiliśmy, iż większość przyczep będziemy wykonywać własną pracą, dzięki czemu jest to sprzęt zbudowany na standardowych komponentach oraz dodatkowo posiadający solidne zawieszenia i ramy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i  korzystania z naszych usług.
UWAGA: Potrzebne dokumenty to dowód osobisty, w wypadku zamieszkania oprócz powiatem suskim konieczność wpłacenia kaucji. Poniższa propozycja nie jest zypełnym katalogiem sprzętu jakim dysponujemy zachęcamy zatem do zadawania pytań telefonicznie albo w siedzibie firmy.
 Spis cen Wypożyczalnia Sucha Beskidzka Schludny sprzęt firm/spółek/korporacji: Bosch, Hilti i Makita - ceny od 30 do 120 Pln za dobę (przy dłuższych okresach wypożyczeń możliwość negocjacji cen), przyczepy samochodowe - ceny od 15 PLN.

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Trans-Rad

Dodatkowe informacje

Firmę Trans-Rad dodano dnia 26-07-2013 i przypisano ją do kategorii Wypożyczalnie sprzętu. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 377 a w link kliknęło 0 razy. Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
Wypożyczalnia Sucha Beskidzka, Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, Trans-Rad, Transrad, Wypożyczalnia przyczep.

Zobacz podobne firmy do Trans-Rad: