Pierwszy dom

Pierwszy dom


Regulamin serwisu Pierwszy Dom


I. Katalog firm z branży budowlanej i ogrodniczej


1. Do katalogu Pierwszy Dom przyjmowane są wyłącznie firmy związane z budownictwem, remontami, wykończeniem oraz wyposażeniem domu a także ogrodnictwem.
2. Zgłaszanie firm jest płatne 2,46 zł brutto (w celu otrzymania FV prosimy o zgłoszenie)
3. W bazie firm Pierwszy-Dom.pl można także zgłaszać oferty premium (w cenie 3,69 brutto). Firmy zgłoszone w tej ofercie są dodatkowo promowane w katalogu.
4. Wymagania dotyczące dodawanych ofert:
- Tytuł - wskazane aby zawierał w sobie nazwę firmy i krótki opis. Np. Ikea - meble
- Opis - minimum 500 znaków. Nie może się składać z samych słów kluczowych. Musi być poprawny gramatycznie i stylistycznie. Opis powinien być unikalny - takie wpisy są bardziej wartościowe
- Pozostałe - w katalogu można dodać logotyp firmy, dane kontaktowe a także tagi opisujace działalność firmy. Pamiętaj im więcej danych wypełnisz tym Twoja wizytówka będzie bardziej atrakcyjna i więcej osób odwiedzi Twoją stronę.
5. Jeżeli wpis nie będzie spełniał powyższych wymagań zostanie usunięty przez moderatora a dodający otrzyma informację co było przyczyną usunięcia. Opłata za rozpatrzenie wpisy nie zostanie zwrócona.
6. Przed dodaniem strony zalecamy założenie konta w naszym serwisie. Ułatwi to późniejsze wprowadzanie zmian we wpisach.
7. Zgłaszając firmę do katalogu Pierwszy-Dom.pl akceptują Państwo ten regulamin.


II. Dział z poradami dotyczącymi budowy domu oraz uprawy ogrodu


1. W dziale Porady - Pierwszy Dom dodajemy wyłącznie artykuły mające na celu doinformowanie internautów w danym temacie dotyczącym domu i ogrodu.
2. Tytuł artykułu musi być pytaniem!
3. Treść artykułu:
- musi być poradą,
- minimum 1500 znaków,
- poprawna stylistyka i gramatyka,
- maksymalnie 1 link prowadzący do tematycznego serwisu,
- anchor linka musi być poprawny gramatycznie,
- wpis musi posiadać zdjęcia tematyczne (minimum jedno) oraz miniaturkę (info jak to zrobić znajdziesz tutaj).
4. Porada musi być dodana do odpowiedniej kategorii.
5. Artykuły niespełniające powyższych warunków zostaną usunięte przez moderatora a opłata (o ile taka została pobrana) nie zostanie zwrócona.
6. Dodanie porady jest tymaczasowo bezpłatne.

III. Warunki ogólne dotyczące całego serwisu Pierwszy Dom


1. Akceptacja niniejszego regulaminu przez dodającego jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez nasz serwis informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
2. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu. Aktualna wersja regulaminu zawsze znajduje się na tej stronie.
3. Rozpowszechnianie, powielanie, utrwalanie, reprodukowanie w celach komercyjnych materiałów, zdjęć oraz logotypów bez pisemnej zgody administratorów jest zabronione.
4. Wszelkie dane osobowe, które użytkownik wprowadzi do formularza rejestracyjnego, korespondencji oraz inne dane osobowe zebrane w trakcie korzystania przez użytkownika z usług oferowanych za pośrednictwem Katalogu są przetwarzane w sposób zgodny z wymogami określonymi w prawie polskim, a przede wszystkim ustawie z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn.zm.) oraz ustawie z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r. poz. 1422).
5. Od dnia 25.05.2018 r. dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej "RODO".
6. Administrator przetwarza dane osobowe użytkowników w zakresie niezbędnym do zawarcia, wykonania oraz rozwiązania stosunku prawnego, którego przedmiotem jest realizacja usług oferowanych za pośrednictwem Portalu. Dane osobowe użytkowników podane w korespondencji z Administratorem są wykorzystywane w celu udzielenia użytkownikowi odpowiedzi oraz w celu marketingowym polegającym na promocji Administratora oraz jego usług. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych będą od dnia 25.05.2018 r. art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. f RODO.


Wpisy:

Wartość Wpisu Zwykłego: cena 2 zł (2,46 zł z VAT)
Wartość Wpisu Premium/Wyróżnionego: cena 3 zł (3,69 zł z VAT)
Usługa dostępna jest w sieciach: PLUS, T-MOBILE, ORANGE, PLAY
Usługa jest realizowana dzięki Cashbill.pl