Pierwszy dom

Pierwszy dom


Regulamin serwisu Pierwszy Dom


I. Katalog firm z branży budowlanej i ogrodniczej


1. Do katalogu Pierwszy Dom przyjmowane są wyłącznie firmy związane z budownictwem, remontami, wykończeniem oraz wyposażeniem domu a także ogrodnictwem.
2. Dodanie podstawowej wizytówki firmy jest tymczasowo bezpłatne ale w każdej chwili może się to zmienić.
3. W bazie firm Pierwszy Dom można także dodać oferty premium. Więcej informacji tutaj.
4. Wymagania dotyczące dodawanych ofert:
- Tytuł - wskazane aby zawierał w sobie nazwę firmy plus może krótki opis. Np. Ikea - meble
- Opis - minimum 400 znaków. Nie może się składać z samych słów kluczowych. Musi być poprawny gramatycznie i stylistycznie. Opis musi być unikalny, nie może znajdować się w innym katalogu ani na żadnej innej stronie. Firmy ze skopiowanymi opisami będą usuwane!
- Pozostałe - w katalogu można dodać logotyp firmy, dane kontaktowe a także tagi opisujace działalność firmy. Pamiętaj im więcej danych wypełnisz tym Twoja wizytówka będzie bardziej atrakcyjna i więcej osób odwiedzi Twoją stronę.
5. Jeżeli wpis nie będzie spełniał powyższych wymagań zostanie usunięty przez moderatora a dodający otrzyma informację co było przyczyną usunięcia. Opłata za wpis (jeśli takowa nastąpiła) nie zostanie zwrócona.
6. Przed dodaniem strony zalecamy założenie konta w naszym serwisie. Ułatwi to późniejsze wprowadzanie zmian we wpisach.
7. Zgłaszając firmę do katalogu Pierwszy Dom akceptują Państwo ten regulamin.


II. Dział z poradami dotyczącymi budowy domu oraz uprawy ogrodu


1. W dziale Porady - Pierwszy Dom dodajemy wyłącznie artykuły mające na celu doinformowanie internautów w danym temacie dotyczącym domu i ogrodu.
2. Tytuł artykułu musi być pytaniem!
3. Treść artykułu:
- musi być poradą,
- minimum 1500 znaków,
- poprawna stylistyka i gramatyka,
- maksymalnie 1 link prowadzący do tematycznego serwisu,
- anchor linka musi być poprawny gramatycznie,
- wpis musi posiadać zdjęcia tematyczne (minimum jedno) oraz miniaturkę (info jak to zrobić znajdziesz tutaj).
4. Porada musi być dodana do odpowiedniej kategorii.
5. Artykuły niespełniające powyższych warunków zostaną usunięte przez moderatora a opłata (o ile taka została pobrana) nie zostanie zwrócona.
6. Dodanie porady jest tymaczasowo bezpłatne.

III. Warunki ogólne dotyczące całego serwisu Pierwszy Dom


1. Akceptacja niniejszego regulaminu przez dodającego jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez nasz serwis informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
2. Administratorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu. Aktualna wersja regulaminu zawsze znajduje się na tej stronie.
3. Rozpowszechnianie, powielanie, utrwalanie, reprodukowanie w celach komercyjnych materiałów, zdjęć oraz logotypów bez pisemnej zgody administratorów jest zabronione.