Pierwszy dom

Pierwszy dom


Dane teleadresowe

ul. Skibińskiego 13, Kielce, woj. Świętokrzyskie,
NIP: 959-155-79-56
Telefon: 886-720-094
www.projekt-technika.pl

Opis firmy Projekt-Technika:

Działająca od roku 2009 roku pracownia projektowa Projekt-Technika oferuje wykonywanie indywidualnych projektów domów, dokumenty takie jak kosztorysy budowlane, audyty energetyczne i świadectwa, projekty instalacji sanitarnych a także adaptacje budynków. Dodatkowo służymy wsparciem i doradztwem przy realizacji przedsięwzięć budowlanych, a także możliwość zaopatrzenia w materiały budowlane.

Firmę Projekt-Technika tworzy zespół doświadczonych projektantów, którzy charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, starannością oraz terminowością. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, zapewniamy satysfakcjonujące rozwiązania z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Wybór odpowiedniego wykonawcy to gwarancja zadowolenia i inwestycji zakończonej pełnym sukcesem Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą firmy Projekt-Technika.

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Projekt-Technika

Dodatkowe informacje

Firmę Projekt-Technika dodano dnia 30-05-2013 i przypisano ją do kategorii Pracownie projektowe. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 472 a w link kliknęło 0 razy. Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
Kielce, świadectwa energetyczne, projektowanie domów.

Zobacz podobne firmy do Projekt-Technika: