Pierwszy dom

Pierwszy dom


Dane teleadresowe

ul. Jabłonna Majątek 120, Jabłonna, woj. Lubelskie,
NIP: 7132343663
Telefon: +48 505 302 413
Strona www: www.sawanna.com.pl

Opis firmy Szkółka roślin ozdobnych Sawanna:

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna mieści się w Jabłonnie około 18 km na południe od Lublina w kierunku Biłgoraja, od wczesnych lat osiemdziesiątych. Zajmujemy się uprawą gruntowych i doniczkowych roślin ozdobnych. Główne gałęzie produkcji to iglaki (w tym również iglaki na pniu), hosty, krzewy liściaste, narcyzy i tulipany. Sadzonki iglaków i roślin rozmnażamy w sposób wegetatywny, dzięki temu mamy pewność jak będą wyglądały dorosłe rośliny. Nie będzie niespodzianek, więc nie wyhodujemy własnych odmian, ale klienci zawsze dostaną to, czego oczekują. Wysoka jakość roślin wymaga, aby wszystkie były regularnie podlewane, nawożone i przycinane. Dobra jakość gleb w Jabłonnie zapewnia, że tuje (żywotnik zachodni) z gruntu są najwyższej jakości. Jednocześnie w odpowiedzi na oczekiwania rynku produkujemy rośliny w doniczkach, dostępne cały rok. W naszej szkółce nigdy nie przesadzamy roślin z gruntu do doniczek, dlatego sadzonki doniczkowe mają rozwinięty system korzeniowy, dzięki czemu szybko rosną po posadzeniu w miejsce docelowe.

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna - Lokalizacja firmy na mapie

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Szkółka roślin ozdobnych Sawanna

Dodatkowe informacje

Wpis Firmy Szkółka roślin ozdobnych Sawanna dodano (zaktualizowano) dnia 07-04-2019 i przypisano go do kategorii Projektowanie terenów zielonychRośliny. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 231 razy.

Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
projektowanie ogrodów, szkółka roślin ozdobnych, cyprysik, lubelskie, tuja szmaragd, bukszpan, Jabłonna, szkółka drzew, trzmielina, szkółka roślin, iglaki.

Zobacz podobne firmy do Szkółka roślin ozdobnych Sawanna: