Pierwszy dom

Pierwszy dom


Dane teleadresowe

ul. Poznańska 92, Łomża, woj. Podlaskie,
NIP: 718-208-83-45
Telefon: 504 249 544
Strona www: ecotechnologies.pl

Opis firmy Fotoogniwa:

System wiatrowy opiera się na turbinie wiatrowej, akumulatorach tudzież przetwornicy. Aby turbina wiatrowa mogła odpowiednio pakować akumulatory, potrzebny jest rewizor ładowania w rzeczy samej jak w przypadku fotowoltaniki. Jednak ni everyman rewident ładowania jest przydzielony aż do każdej turbiny. Podstawowym parametrem jest mnóstwo kontrolera, nie przypadkiem egzystować ona za niska w stosunku aż do mocy turbiny. Napięcia na jakich pracuje elektrownia wiatrowa także muszą oznaczać się w granicach napięcia wejściowego kontrolera. Jednak bardzo ważną funkcją kontrolera jest ochrona akumulatorów zanim przeładowaniem inaczej ma obowiązek mieć jakiekolwiek ochrona by ująć turbinę względnie przełączyć generowany styl na grzałki by w czasie wietrznej pogody oraz kiedy akumulatory poprzedni naładowane turbina tudzież akumulatory nie zostały uszkodzone. Dlatego zalecamy na odwrót oryginalne kontrolery zalecane przez producenta elektrowni wiatrowej. Aby straty energii ówczesny kiedy najmniejsze trzeba aplikować przewody o odpowiedniej grubości oraz plus niewielkie odległości pomiędzy kontrolerem ładowania tudzież akumulatorami.

Skontaktuj się z tą firmą:

Proszę podać swoje imię i nazwisko


Treść wiadmości nie może być pusta!

Opinie o firmie Fotoogniwa

Dodatkowe informacje

Wpis Firmy Fotoogniwa dodano (zaktualizowano) dnia 14-02-2019 i przypisano go do kategorii Instalacje elektryczne. Od tego czasu wizytówkę odwiedzono 497 razy.

Do wizytówki firmy zostały przypisane następujące słowa kluczowe:
fotoogniwa, regulator ładowania, moduły fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe, inwertery, elektrownie słoneczne, baterie słoneczne.

Zobacz podobne firmy do Fotoogniwa: